nahoru

Generali Pojišťovna, a.s.

Generali pojišťovna patří mezi přední české univerzální pojišťovací instituce. V její nabídce naleznete veškeré standardní pojistné produkty jak pro soukromou klientelu, tak i pro menší a střední společnosti.

Úvod > Pojištění > Pojišťovny > Generali Pojišťovna

Nabídka služeb a produktů pojišťovny

Díky Generali pojišťovně si můžete sjednat komplexní pojištění jak vaší osoby, tak i vašeho majetku. V nabídce pojistných produktů Generali pojišťovny nelze přehlédnout pojištění osob, pojištění majetku, pojištění motorových vozidel, pojištění odpovědnosti či pojištění individuálních rizik.

Díky propracovaným pojistným smlouvám si můžete být vždy jisti tou nejoptimálnější pojistnou ochranou před nejrůznějšími riziky vzniku škod, které na vás mohou v dnešní době nepříjemně číhat téměř na každém kroku.

Pojistky jsou dostatečně variabilní, je tak zajištěno, že uspokojí potřeby velké části, klidně i náročnější klientely. Celý proces sjednání se vyznačuje vysokou rychlostí a individuálností, pojištěni můžete být tedy téměř okamžitě.

Různorodé možnosti komunikace

Pokud se rozhodnete uzavřít konkrétní pojištění u pojišťovny Generali, nebo se budete chtít pouze nezávazně informovat na určité produkty nebo služby, otevírá se vám několik možností komunikace. Tou standardní a nejzákladnější i nadále zůstává osobní návštěva na některé z poboček instituce, ty naleznete po celém území České republiky. K dispozici jsou vám také telefonní kontakty nebo emailové prostředky komunikace.

Vždy se můžete spolehnout na proškolené a přívětivé pojišťovací poradce, kteří vám budou připraveni navrhnout a případně připravit to nejefektivnější řešení. Pokud by vám kdykoliv nebylo něco jasné, není problém se zeptat. Garantujeme vám, že u Generali pojišťovny vám bude vše jasné, nebude vám nic utajeno, během doby pojištění budete pak přesně vědět, co máte kdy udělat, případně na co se lze stoprocentně spolehnout.

Kontakt

Generali Pojišťovna, a.s.
Bělehradská 132
Praha 2
120 84

Oficiální stránky: www.generali.cz

Publikováno 28 ledna 2012

Poslední články: