nahoru

Revírní bratrská pokladna - 213

Jedná se o tradiční zaměstnaneckou pojišťovnu, která vznikla v roce 1993. V současné době má okolo 400 000 pojištěnců a patří tak mezi největší zaměstnanecké pojišťovny na našem území. Oblast jejího působení se orientuje především na severní a střední Moravu a na území Slezska.

Úvod > Pojištění > Zdravotní pojišťovny > Revírní bratrská pokladna

Předmět činnosti revírní bratrské pokladny

Revírní bratrská pokladna nabízí široké portofilo služeb a produktů. Jedná se tak zejména o zprostředkovávání veřejného zdravotního pojištění pro své pojištěnce. Dále potom o poskytování a zajišťování dalšího smluvního pojištění a připojištění zejména v závaznosti na pojištění výloh zdravotní péče přesahující rámec standardu.

Speciální program je potom zajištěn klientům pojišťovny, jejichž charakter zaměstnání vyžaduje vyšší zdravotní péči a s tím spojené větší finanční výdaje. Revírní bratrská pokladna zajišťuje i půjčování zdravotních prostředků svým klientům a to na základě indikace příslušných lékařů. V neposlední řadě je potom předmětem činnosti i hospodaření pojišťovny s jí svěřeným a získaným majetkem.

Veškeré informace naleznete na webových stránkách

Pokud byste se z jakéhokoliv důvodu chtěli dozvědět o revírní bratrské pokladně více informací, určitě navštivte její webové stránky. Zde objevíte jak sdělení pro pojištěnce, tak i pro plátce nebo pro lékaře. Samozřejmě nechybí ani kompletní přehled a adresy obchodních zastoupení pojišťovny v České republice.

Kontakt

Revírní bratrská pokladna
Michálkovická 108
Slezská Ostrava
710 15

Kód pojišťovny: 213
Oficiální stránky: www.rbp-zp.cz

Publikováno 27 května 2013

Poslední články: