nahoru

Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.

ČPP - Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovací institucí, která v České republice působí již od roku 1995. Za tuto dobu získala řadu cenných zkušeností, které může vložit do přípravy svých pojistných programů, výsledkem je řada efektivních pojištění, které se těší mezi mnoha klienty vysoké oblibě a poptávce.

Česká podnikatelská pojišťovna - Nabídka produktů ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí velkou škálu pojistných programů. Dá se říci, že všechny dohromady mohou posloužit jako komplexní ochrana všeho vašeho majetku i vaší osoby. Jedná se tak o pojištění osob, pojištění podnikatelů, pojištění majetku, pojištění vozidel a pojištění odpovědnosti či cestovní pojištění. Veškeré produkty jsou neustále aktualizovány, dle požadavků současného trhu a celkové životní situace. Jedině tak může být zajištěno, že příslušný pojistný produkt vám může poskytnout opravdu tu největší pojistnou ochranu.

Jasná pravidla, individuální přístup

Jak noví, tak i stávající klientela ČPP se může vždy spolehnout na jasná a přehledně definovaná pravidla v podobě pojistných podmínek. Smlouvy jsou připraveny tak, aby byly maximálně průhledné a nemohlo tak dojít k jakémukoliv omylu, nejasnosti či nepochopení. Pojišťovací poradci disponují vysokou profesionalitou a ochotou nelézt to nejvhodnější a nejefektivnější řešení pro každého z vás. Díky individuálnímu přístupu je zajištěno maximální možné přizpůsobení konkrétních pojistek.

Široké obchodní zastoupení, moderní komunikace

Pobočky pojišťovny naleznete téměř všude na území České republiky, je tak zajištěna vysoká dostupnost k pojistným produktům pro všechny občany. Protože je ČPP moderní pojišťovací institucí, nabízí svým klientům rovněž soudobé komunikační prostředky, kterými je dnes hlavně online komunikace, která vám může ušetřit obrovské množství času i práce.

Kontakt

Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.
Budějovická 5
Praha 4
140 21

Oficiální stránky: www.cpp.cz

Publikováno 12 ledna 2013

Poslední články: