nahoru

Direct pojišťovna, a.s.

Direct pojišťovna je univerzální pojišťovací institucí, která se orientuje především na zákazníka, jako takového. Poskytuje mu řadu standardních i rozšířených pojistných produktů pro co nejefektivnější pojistnou ochranu.

Úvod > Pojištění > Pojišťovny > Direct pojišťovna

Nabídka produktů Direct pojišťovny

Direct pojišťovna má ve své programové nabídce obrovské množství, většinou variabilních a flexibilních pojistných produktů. Jedná se především o úrazové pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácnosti, pojištění nemovitostí nebo pojištění odpovědnosti. Nechybí ani pojištění vozidel ve formách povinného ručení a havarijního pojištění.

K dispozici jsou i rozšiřující pojistky, které vhodným způsobem upravují a rozšiřují základní pojistné smlouvy. Výše zmiňovaný výčet se týká pojištění soukromých osob a jejich majetku. Direct pojišťovna svou pojišťovací činnost však soustřeďuje i na podnikatele, kterým je schopna zajistit výhodné pojištění v problematice živelného pojištění, pojištění pro případ odcizení, dále potom pojištění majetku firmy nebo odpovědnosti.

Kontaktní místa pojišťovny

Pobočky Direct pojišťovny naleznete na mnoha místech po celé České republice. V brzké době se plánuje vybudování obchodních míst v každém okresním městě. Kromě toho je vám k dispozici množství pojišťovacích poradců a pojišťovacích středisek, které jsou smluvními partnery pojišťovny.

Zajištěn je vždy individuální a vstřícný přístup ke klientovi

Direct pojišťovna patří mezi moderní pojišťovny, které si cení poptávky svých klientů. Z tohoto důvodu se k nim snaží přistupovat vždy s co největší ochotou, potom je zaručeno dostatečné porozumění a vzájemná důvěra. To je právě základním kamenem v proniknutí mezi širokou konkurencí. Nikoho tedy nemůže překvapit, že Direct pojišťovna si udržuje přední pozici mezi českými pojišťovacími institucemi.

Kontakt

Direct pojišťovna, a.s.
Nové sady 996/25
Brno
602 00

Oficiální stránky: www.direct.cz

Publikováno 26 června 2013

Poslední články: