nahoru

Slavia pojišťovna a.s.

V České republice je poměrně bohatá nabídka pojišťovacích institucí, mezi ty přední patří i pojišťovna Slavia, kterÁ poskytuje standardní pojistné programy fyzickým osobám, i menším či středním firmám. Pojišťovna Slavia má dlouholetou historii, její první zmínky sahají až do roku 1868. V novodobé podobě působí od 90. let dvacátého století.

Pojistné produkty pojišťovny Slavia

Jak již bylo zmíněno, pojišťovna Slavia nabízí své pojistné programy jednak soukromým osobám, dále však potom i menším společnostem. Mezi základy její nabídky patří především zdravotní pojištění tuzemských osob i cizinců, pojištění domácností, pojištění nemovitostí, pojištění odpovědnosti, pojištění drobných zvířat, cestovní pojištění a pojištění motorových vozidel, kam spadá povinné ručení a havarijní pojištění.

Pro malé a střední firmy je potom k dispozici rovněž pojištění vozidel, pojištění majetku, dále potom speciální pojistné produkty, kterými jsou pojištění přepravy nebo technická pojištění. Také obcím a městům jsou nabízeny efektivní pojišťovací programy pro jejich pojistné ochrany.

Individuální přístup je základním kamenem úspěchu

Pojišťovna Slavia ke všem svým klientům přistupuje s co největší individuálností. Díky tomu je zajištěno, že každá pojistka bude nastavena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám konkrétního jedince nebo společnosti. Výsledkem je potom vysoká efektivita a užitečnost pojištění. Nejen díky tomu, je pojišťovna oblíbena a hojně poptávána mezi širokým spektrem klientů.

Obchodní centra a pojišťovací poradci jsou vám k dispozici

Komunikace je díky rozsáhlé síti poboček pojišťovny opravdu velmi jednoduchá. Komu by nevyhovovala osobní návštěva obchodního centra pojišťovny, nabízí se mu možnost využití moderních komunikačních prostředků, kterými jsou

Kontakt

Slavia pojišťovna a.s.
Revoluční 1
Praha 1
110 00

Oficiální stránky: www.pojistovna-slavia.cz

Publikováno 6 května 2013

Poslední články: