nahoru

VZP pojišťovna - Všeobecná zdravotní pojišťovna -111

Všeobecná zdravotní pojišťovna je největší zdravotní pojišťovnou na území České republiky. Její vznik je datován do roku 1992 a je spojován s naším státem. V současné době má pojišťovna více než 6,2 milionu spokojených klientů. Všeobecná zdravotní pojišťovna je jedním ze základních pilířů zdravotnictví v tuzemsku.

Komplexní péče

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP pojišťovna) svým klientům poskytuje zajištění komplexní zdravotní péče. Samozřejmostí je úhrada i těch nejnáročnějších a tím pádem nejnákladnějších zdravotních zákroků v široké síti svých smluvních partnerů. Kvalitní a individuální péče o klienta je zajištěna také prostřednictvím obrovského množství poboček pojišťovny. Všeobecná zdravotní pojišťovna poskytuje své produkty a služby jak soukromým klientům, tak i větším společnostem.

VZP Veškeré informace na dosah ruky

Pokud by vás zajímalo cokoliv ohledně pojištění u Všeobecné zdravotní pojišťovny, doporučujeme navštívit její webové stránky. Díky přehlednému uspořádání si můžete být vždy jisti, že naleznete odpověď na přesně to, co vás právě zajímá. Kromě toho je vám k dispozici i telefonní nebo emailová komunikace a v neposlední řadě jsou vám připravení zaměstnanci pojišťovny pomoci přímo na konkrétních pobočkách VZP pojišťovny, kterých rozhodně není nedostatek.

Kontakt

Všeobecná zdravotní pojišťovna
Orlická 2020/4
Praha - Vinohrady
130 00

Kód pojišťovny: 111
Oficiální stránky: www.vzp.cz

Publikováno 14 července 2013

Poslední články: