nahoru

D.A.S. pojišťovna právní ochrany

D.A.S. pojišťovna právní ochrany je jednou z dceřiných společností instituce D.A.S. Rechtsschutz - Versicherungs AG, která sídlí v Mnichově. Na českém pojistném trhu působí již 16 let a nabízí jedinečný pojistný produkt, kterým je pojištění právní ochrany. Jedná se tak o jakési zajištění kompletního právního servisu aniž byste museli vynakládat další, často zbytečné finanční prostředky.

Produkty pojišťovny D.A.S.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany se specializuje především na právní ochranu, od této skutečnosti se potom odvíjí i nabídka produktů, která je klientům k dispozici. Primárně se jedná o tři základní produkty, kterými jsou pojištění právní ochrany pro soukromé osoby, dále potom pojištění právní ochrany pro podnikatele a firmy a pojištění právní ochrany pro cesty a pobyt. Každý ze tří programů je tedy specifický pro jinou skupinu osob, avšak všechny mají jedno společné, a tím je vaše co nejvyšší právní ochrana v případě pojistné události.

Kompletní právní servis

Rozhodnete-li se sjednat pojištění u D.A.S. pojišťovny právní ochrany, můžete si být jisti komplexním právním servisem v případě, že dojde k pojistné události. Jedná se především o zprostředkování specializované právní pomoci na území České republiky, dále potom o telefonní právní poradenství 24 hodin denně každý den v roce, nebo úhradu nákladů až do výše 500 000 Kč za jeden pojistný případ. Výhody jsou tedy opravdu lákavé, takže proč si takovou pojistku nesjednat?

Kde hledat pobočky D.A.S. pojišťovny právní ochrany

Obchodní místa D.A.S. pojišťovny právní ochrany nenaleznete úplně v každém městě, avšak v každém kraji se vždy dá najít alespoň jedno dvě města, kde je pojišťovna zastoupena. Na webových stránkách jsou uvedeny i kontaktní údaje v podobě jak emailu, tak i telefonního čísla, které se rozhodně vyplatí využít.

Kontakt

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR
BB Centrum, budova Beta
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
140 00

Oficiální stránky: www.das.cz

Publikováno 27 ledna 2012

Poslední články: