nahoru

UNIQA pojišťovna, a.s.

Pojišťovna Uniqa je univerzální pojišťovací instituce, která na území České republiky působí již od roku 1993. To je již dostatečně dlouhá doba k tomu, aby si dokázala zvyknout a přizpůsobit se zdejšímu prostředí. Kromě našeho území působí Uniqa i v mnoha dalších státech, jakými jsou například Albánie, Bulharsko, Černá Hora, Chorvatsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rusko a jiné země.

Úvod > Pojištění > Pojišťovny > UNIQA pojišťovna

Programová nabídka pojišťovny

Pojišťovací instituce Uniqa svým klientům poskytuje celou řadu nejrůznějších pojistných produktů. Ve svých programech se zaměřuje jak na soukromé osoby, tak i podnikatele a společnosti. Mezi základní nabídku pojistek, které Uniqa pojišťovna nabízí, patří především životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění nemovitostí, pojištění majetku, cestovní pojištění nebo pojištění vozidel.

Pro právnické osoby je potom připravena pestrá nabídka komplexního zabezpečení všech rizik, které jsou spojeny s podnikáním.

Uniqa pojišťovna Individuální přístup

Díky flexibilním a variabilním pojistným programům je zajištěno, že konkrétní pojistka se dokáže víceméně přizpůsobit požadavkům a nárokům každého klienta. Osobitý a individuální přístup toto ještě více podtrhuje. Jak na obchodních centrech, tak na telefonech nebo emailech jsou vám k dispozici profesionálně vyškolení pojišťovací poradci. Jich se můžete pochopitelně na cokoliv zeptat. Jisti si můžete být vždy jasnou a přesnou odpovědí.

Nemůže se vám stát, že by vám bylo něco zkreslováno nebo dokonce utajeno. Ještě před tím, než přistoupíte k podpisu pojistných smluv vám je vše vysvětleno. Víte tedy, do čeho vstupujete. Pojišťovna Uniqa je oblíbená pojišťovací instituce nejen na českém pojistném trhu. Neustále se těší zvyšující se poptávce o její produkty. Uvažujete-li i vy, že byste se stali jejími klienty, jistě by to nebylo špatné rozhodnutí.

Kontakt

UNIQA pojišťovna, a.s.
Evropská 136
Praha 6
160 12

Oficiální stránky: www.uniqa.cz

Publikováno 9 šervna 2013

Poslední články: