nahoru

AXA pojišťovna, a.s.

Pojišťovna Axa je jednou z předních pojišťovacích institucí, které působí na českém pojišťovacím trhu. Protože je zde již několik roků, nemůže nikoho překvapit, že nabízí moderní a efektivní pojistné produkty, přesně takové, které žádá aktuální doba a daná lokalita.

Nabídka produktů

Pojišťovna AXA je univerzální pojišťovnou, která nabízí většinu standardních pojistných produktů. Jedná se především o pojištění majetku, pojištění vozidel, životní pojištění, pojištění odpovědnosti a cestovní pojištění či penzijní připojištění. Veškeré produkty jsou dostatečně variabilní, zajišťují tedy jakousi pružnost a přizpůsobivost vašim nárokům a požadavkům. Snadno si v nich tedy vybere tu nejvhodnější pojistku opravdu každý.

Pojišťovna Axa - Moderní pojišťovací instituce

Pojišťovna AXA je zástupcem moderních pojišťoven. Disponuje totiž veškerými moderními prostředky, které se nejlépe využijí především v komunikaci a sjednávání pojištění online metodami, které vám mohou velmi výrazně ulehčit práci a ušetřit obrovské množství času.

Samozřejmostí je také osobní přístup. K dispozici máte rovněž množství obchodních míst pojišťovny AXA, ty jsou víceméně rovnoměrně rozloženy na celém území České republiky. Díky proškoleným a ochotným pojišťovacím pracovníkům, kterými pojišťovna AXA disponuje, si můžete být vždy jisti tím, že o vás bude nejlépe postaráno.

Budete-li mít jakékoliv pochybnosti, neváhejte se vždy zeptat, veškeré vaše dotazy vám budou odpovězeny tak, abyste vždy přesně věděli všechno, co je třeba o produktu, který hodláte uzavřít zjistit. Nemůže vás potom nikdy nic překvapit a sjednaný produkt bude potom sloužit již jen vám k co největší spokojenosti.

Kontakt

AXA pojišťovna, a.s.
Lazarská 13/8
Praha 2
120 00

Oficiální stránky: www.axa.cz

Publikováno 26 května 2013

Poslední články: