nahoru

ČSOB pojišťovna, a.s.

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovací institucí, která svým klientům poskytuje produkty životního i neživotního pojištění. Zaměřuje se na soukromé osoby i na právnické subjekty v podobě firem a jiných korporací. Díky svým zkušenostem a orientaci na českém i světovém finančním trhu, vám může nabídnout efektivní řešení, které může v dnešní době naleznout obrovské uplatnění.

Úvod > Pojištění > Pojišťovny > ČSOB pojišťovna

Produkty pojišťovny

Prostřednictvím svých programů vám může ČSOB Pojišťovna zajistit v podstatě komplexní pojistnou ochranu. Z její nabídky pojištění si můžete vybrat z mnoha druhů, nejvíce oblíbená a poptávaná pojištění jsou životní pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, pojištění vozidel, kam spadá povinné ručení, havarijní pojištění a další doplňková připojištění, dále potom pojištění majetku a to jak osobního, tak i firemního. Pojistky jsou do určité míry pochopitelně variabilní, znamená to, že si je lze částečně nastavit podle vašich individuálních potřeb.

Proč volit zrovna ČSOB Pojišťovnu

Pokud by někoho zajímalo, proč zvolit zrovna ČSOB Pojišťovnu za tu, které svěříte vaši ochranu, uvedeme vám několik důvodů. V prvé řadě se jedná o vysokou kvalitu služeb a jejich servis. Potěší určitě i zázemí silné společnosti, instituce totiž patří do skupiny KBC, což je jedna z největších finančních korporací v Evropě. Co se týká velikosti, jedná se o třetí největší pojišťovnu v České republice.

Mnoho možností kontaktu

Rozhodnete-li se obrátit na ČSOB Pojišťovnu, jistě je to velmi správné rozhodnutí. Nabízí se vám hned několik možností, jak se kontaktovat a dozvědět více informací nebo přímo přistoupit ke sjednání konkrétního pojistného produktu. Využít můžete klasicky telefonní kontakt, online komunikaci nebo návštěvu některého z obchodních center pojišťovny, ta jsou rozprostřena víceméně rovnoměrně po celém našem území.

Kontakt

ČSOB pojišťovna, a. s.
Masarykovo náměstí 1458
Pardubice - Zelené Předměstí
532 18

Oficiální stránky: www.csobpoj.cz

Publikováno 11 března 2013

Poslední články: