nahoru

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - 205

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je poměrně novým pojišťovacím subjektem na našem trhu. Vznikla teprve v roce 2009 a to sloučením tehdejších dvou pojišťovacích skupin, konkrétně se jednalo o Českou národní zdravotní pojišťovnu a Hutnickou zaměstnaneckou pojišťovnu. Silná pozice

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna zaujímá v České republice významnou druhou pozici mezi všemi zdravotními pojišťovnami, které u nás působí. V současné době má již více než 1 milion spokojených klientů.

Komplexní nabídka finančně-zdravotnických služeb

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna poskytuje svým pojištěncům i v dnešní složité době komplexní zázemí. Díky bohaté nabídce produktů a služeb budete zcela jistě spokojeni. Obchodní a kontaktní místa naleznete prakticky po celém území republiky.

Zdravotní pojištění pro každého

Programovou nabídku České průmyslové zdravotní pojišťovny mohou využít jak soukromí klienti v podobě fyzických osob, tak i právnické subjekty, mezi které lze zařadit nejrůznější firmy a jiné společnosti. Vzhledem k potřebným a nenahraditelným zkušenostem v oboru je zajištěna maximální péče o jakéhokoliv klienta, i to staví Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu mezi pojišťovny, o které je stále větší zájem.

Kontakt

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Jeremenkova 11
Ostrava - Vítkovice
703 00

Kód pojišťovny: 205
Oficiální stránky: www.cpzp.cz

Publikováno 4 ledna 2013

Poslední články: