nahoru

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR - 211

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR u nás působí od roku 1992. Jedná se o otevřenou zdravotní pojišťovnu, mohou u ní být tedy registrovaní veškeří občané České republiky, které pojišťovna zaujme a osloví. Jejích služeb v současné době využívá již přes jeden milion spokojených klientů.

Úvod > Pojištění > Zdravotní pojišťovny > Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Základní pilíře zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR za dobu svého působení získala dostatek zkušeností. Tím je zajištěna na nejvhodnější a nejefektivnější programová nabídka pro stávající i budoucí pojištěnce. Hlavním pilířem, na kterém pojišťovna staví, je podpora prevence. Z tohoto důvodu se klienti mohou spolehnout na nerámcové příspěvky na nejrůznější preventivní vyšetření či třeba očkování.

Zdravotní pojišťovna věnuje také zvýšený zřetel na komplexní informovanost. Speciálně vytvořila produkt Karta života, ve kterém své pojištěnce informuje o veškerém dění, ale nabídne jim například i výpis z jejich zdravotního účtu.

Informace získáte na pobočkách

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně zdravotního pojištění pojišťovny, či její programové nabídky, můžete navštívit některou z poboček. Obchodní místa zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR jsou rozšířeny ve všech větších městech v České republice.

Kontakt

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Kodaňská 1441/46
Praha 10
101 00

Kód pojišťovny: 211
Oficiální stránky: www.zpmvcr.cz

Publikováno 27 srpna 2013

Poslední články: