nahoru

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - 207

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví je třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou na tuzemském pojišťovacím trhu s více než 700 000 klienty. Oproti názvu se však jedná o otevřenou pojišťovací instituci, což zajišťuje prakticky komukoliv, kdo splňuje zákonem stanovené podmínky, kterými jsou české občanství, případně pracovněprávní poměr cizinců trvale žijících na území České republiky, možnost členství.

Propracovaný program

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví se však zdaleka neomezuje pouze na zdravotní pojištění. Angažuje se i v prevenci tolik důležitého včasného odhalení nejrůznějších chorob a vážných onemocnění. Pro své klienty připravuje také užitečné informace nejen ze zdravotnictví, které jim předává prostřednictvím vlastně vydávaného časopisu.

Vhodná pojišťovna pro kohokoliv

Jedná se tak o pojišťovnu, která je vhodná prakticky pro každého. Na své si u ní díky nabízeným produktům a službám přijdou třeba i sportovci, či i seskupení nejrůznějších sportovních a volnočasových klubů nebo oddílů.

Oborová zdravotní pojišťovna - pobočky

Pobočky pojišťovny jsou rovnoměrně rozprostřeny v podstatě po celém území republiky. Přemýšlíte-li o tom, že byste se u ní nechali pojistit, určitě se informujte buď přímo v konkrétní pobočce, případně na internetových stránkách. Na obou místech získáte dostatek informací.

Kontakt

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Roškotova 1225/1
Praha 4
140 21

Kód pojišťovny: 207
Oficiální stránky: www.ozp.cz

Publikováno 6 duben 2013

Poslední články: