nahoru

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - 207

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví je třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou na tuzemském pojišťovacím trhu s více než 700 000 klienty. Oproti názvu se však jedná o otevřenou pojišťovací instituci, což zajišťuje prakticky komukoliv, kdo splňuje zákonem stanovené podmínky, kterými jsou české občanství, případně pracovněprávní poměr cizinců trvale žijících na území České republiky, možnost členství.

Úvod > Pojištění > Zdravotní pojišťovny > Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví

Propracovaný program

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví se však zdaleka neomezuje pouze na zdravotní pojištění. Angažuje se i v prevenci tolik důležitého včasného odhalení nejrůznějších chorob a vážných onemocnění. Pro své klienty připravuje také užitečné informace nejen ze zdravotnictví, které jim předává prostřednictvím vlastně vydávaného časopisu.

Vhodná pojišťovna pro kohokoliv

Jedná se tak o pojišťovnu, která je vhodná prakticky pro každého. Na své si u ní díky nabízeným produktům a službám přijdou třeba i sportovci, či i seskupení nejrůznějších sportovních a volnočasových klubů nebo oddílů.

Oborová zdravotní pojišťovna - pobočky

Pobočky pojišťovny jsou rovnoměrně rozprostřeny v podstatě po celém území republiky. Přemýšlíte-li o tom, že byste se u ní nechali pojistit, určitě se informujte buď přímo v konkrétní pobočce, případně na internetových stránkách. Na obou místech získáte dostatek informací.

Kontakt

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Roškotova 1225/1
Praha 4
140 21

Kód pojišťovny: 207
Oficiální stránky: www.ozp.cz

Publikováno 6 duben 2013

Poslední články: