nahoru

Zdravotní pojišťovna Metal – Aliance - 217

Zdravotní pojišťovna Metal – Aliance vznikla v roce 1993. Od té doby se řadí mezi nejpoptávanější a nejoblíbenější české zdravotní pojišťovny. V současné době má více než 400 000 spokojených klientů a jejich počet neustále roste. Své služby zajišťuje prostřednictvím celorepublikové sítě svých poboček.

Co vám nabízí Metal - Aliance

Zdravotní pojišťovna Metal – Aliance má rozhodně co nabídnout. Mezi její pozitiva lze zařadit zejména kvalifikovaný a vstřícný přístup k pojištěnci, dále potom respektování veškerých smluvních závazků a aktuální platné a závazné legislativy, opomenout nelze samozřejmě ani na hospodárné nakládání s finančními prostředky, které jsou jí svěřeny.

Veškeré informace na pobočkách nebo internetu

Veškeré potřebné informace o zdravotní pojišťovně Metal – Aliance naleznete buď přímo na jejích webových stránkách, nebo potom na konkrétních pobočkách, kde jsou vám k dispozici kvalifikovaní pracovníci, kteří vám odpovědí na jakékoliv dotazy, případně vám pomohou vyřešit veškeré vaše problémy, které souvisí se zdravotním pojištění vůbec. Metal - Aliance má dlouholeté zkušenosti v oboru, v její nabídce naleznete komplexní produkty a služby.


Kontakt

Zdravotní pojišťovna Metal – Aliance
Čermákova 1951
Kladno
272 01

Kód pojišťovny: 217
Oficiální stránky: www.zpma.cz

Publikováno 25 září 2013

Poslední články: