nahoru

Nejlevnější povinné ručení porovnání online

Hledáte nejlevnější povinné ručení? Čas i peníze vám ušetří online porovnání na jednom místě. Ušetřete až několik tisíc ročně za povinné ručení.

Úvod > Pojištění > Povinné ručení

Povinné ručení porovnání

Pomocí inteligentního srovnání povinného ručení Vám systém seřadí nabídky všech pojišťoven do přehledné tabulky. Dostanete tak nejvýhodnější nabídku přímo na míru. Zohledňnovány jsou nesčetné parametry včetně bonusů a akčních nabídek.

Potřeba obíhat všechny pojišťovny a zjisšťovat nejlevnější nabídku je dnes už naštěsí minulostí. Díky internetu je porovnání nabídek otázkou několika sekund. Jednoduché zavření přes internet Vám přinese usporu času a peněz.

automobil

Povinné ručení snadno a rychle

Získejte nejvýhodnější nabídku povinného ručení během několika okamžiků. Využijte přehlednou kalkulačku a neztrácejte čas běháním po pojišťovnách. Povinné ručení srovnání je opravdu rychlé a jednoduché.

Úspora, kterou díky online povinnému ručení můžete dosáhnout je až 60 procent.

  • Výhodnější sazby online

    Díky množství uzavřených pojistek online jsou sazby povinného ručení nižší než při sjednání klasickou cestou. Neplaťte víc než je třeba a spočítejte si hned teď kolik ušetříte. Využijte kalkulačku povinného ručení a zjistěte si, zda se Vám vyplatí změna pojišťovny. Okamžitě se dozvíte, kolik nyní přeplácíte navíc.

  • Povinné ručení se slevou

    Sledujte pravidelné akce a slevy na sjednání povinného ručení online. Věrnost se vyplatí.

Publikováno 16 června 2013

Poslední články: