nahoru

Pojišťovna České spořitelny, a.s.

Pojišťovna České spořitelny na českém pojišťovacím trhu působí od roku 1993. Jedná se o pojišťovací instituci, která se zabývá především životními pojistnými produkty a bankopojištěním. Díky zastřešení České spořitelny je tato pojišťovna dostupné komukoliv a takřka kdekoliv.

Programová nabídka

V programové nabídce pojišťovny naleznete velmi užitečné pojistné produkty, které byste v dnešní době neměli v žádném případě postrádat. Konkrétně se jedná o flexibilní životní pojištění včetně pojištění junior, dále potom kapitálové životní pojištění, úvěrové životní pojištění či pojištění k úvěrům České spořitelny.

Pojišťovna je vám k dispozici na pobočkách České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny je klientům k dispozici jednak na pobočkách České spořitelny, ale samozřejmě i na celé řadě obchodních míst. Rozhodnete-li se pro komunikaci prostřednictvím telefonu nebo emailu, ani toto nepředstavuje žádný problém.

Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi si můžete být vždy jisti, že pojistné podmínky budou nastaveny přesně tak, jak byste potřebovali, respektive tak, aby pro vás byla pojistka co nejvýhodnější a nejefektivnější. Celý proces vyřízení pojištění je velmi jednoduchý a rychlý. Díky profesionálně vyškoleným pojišťovacím poradcům vám bude zajištěn ten nejvstřícnější přístup. Ochota a detailní vysvětlení při sjednávání a uzavírání pojištění je u Pojišťovny České spořitelny samozřejmostí. Nikoho tak nemůže překvapit, že se jedná o široce oblíbenou a poptávanou pojišťovnu na území České republiky.

Přidáte-li se i vy ke spokojené klientele záleží pouze na vás. Jedno je však jisté, s Pojišťovnou České spořitelny jste v té nejlepší péči. Spokojenost zákazníků je prvořadý cíl společnosti a současně i její odměna.

Kontakt

Pojišťovna České spořitelny, a.s.
Vienna Insurance Group
nám. Republiky 115
Pardubice
530 02

Oficiální stránky: www.flexi.cz

Publikováno 12 ledna 2013

Poslední články: